Pisanki Polskie Klimaty – folie wielkanocne na jajka

 

To bardzo kolorowa i wiosenna seria termokurczliwych koszulek na jajka. Tu wszystkie Pisanki są mocno osadzone w polskim klimacie i kulturze. Motywy zaczerpnięte z tradycji wielkanocnej to baranki, palmy, bazie, koszyczki ze święconką, chorągiewki itp.

 

Na foliowych owijkach na jajka wydrukowaliśmy scenki z motywami wielkanocnymi. Przedstawiają one postacie dzieci w pięknych strojach ludowych z różnych regionów Polski, w tym m.in. ze Śląska Cieszyńskiego, Mazowsza, Podhala. Są tam Krakowiaczki i Panna Łowiczanka.

 

Na pozostałych koszulkach na jajka jest mnóstwo wesołych rysunkowych postaci takich jak: żabki, kurczaki, zajączki, ptaszki, owieczki oraz pełne ciepła, wiosenne tulipany. Dzięki rysunkom w formie kreskówek zestaw ten szczególnie podoba się dzieciom. Dorosłych ujmuje swojski klimat i ludowe akcenty. Seria Pisanki Polskie Klimaty to esencja naszych wielkanocnych tradycji.

Pisanki Kreazy Eggs® – koszulki termokurczliwe na jajka

 

Seria Pisanki Kreazy Eggs® to zestaw owijek termokurczliwych na jajka, które nie są typowymi tradycyjnymi Pisankami. Wydrukowane na folii kolorowe, dowcipne rysunki przekształcają jajka w zabawne stworki. Ich wykrzywione zabawnymi grymasami buźki o komiksowym charakterze, inspirują i zachęcają dzieci do działań plastycznych.

 

W kopertę, w którą zapakowane są kalkomanie na jajka wkomponowane zostały dodatkowe elementy do wycinania i doklejania. Są to m.in. kartonowe podstawki, nóżki, ogonki, skrzydełka, uszka. Za ich pomocą powstaną zabawne postacie Kreazy Eggs®. Dzieci mogą dowolnie kolorować wycięte elementy oraz tworzyć nowe. Pisanki Kreazy Eggs® to doskonały zestaw do wspólnej zabawy rodziców i dzieci. 

 

Jak widać koszulki na jajka z serii Kreazy Eggs® to dużo więcej niż po prostu Pisanki. Wydrukowane na folii kolorowe, dowcipne rysunki zamieniają jajka w radosne stworki. To po prostu Kreazy Eggs®.

Pisanki Fabergé – owijki termokurczliwe na jajka

 

Seria naszych folii termokurczliwych na jajka - Pisanki Fabergé nawiązuje do słynnych XIX-wiecznych jajek Petera Carla Fabergé, znakomitego jubilera carskiej Rosji. Historia jajek Fabergé sięga 1884 roku, od kiedy car Aleksander III  w okresie Wielkanocy darował swej żonie Marii pięknie zdobione jajko – wytwór znakomitej sztuki jubilerskiej. Tradycję tą kontynuował jego syn. Dziś te arcydzieła sztuki jubilerskiej biją rekordy cen na światowych aukcjach sztuki zachwycając swym kunsztem i przepychem.

 

Produkowane przez KREA koszulki na jajka Pisanki Fabergé zostały nimi zainspirowane. Wszystkie nasze owijki na jajka z tej serii mają jubilerskie zdobienia. Pojawiają się na nich: złoto, srebro, platyna, kamienie szlachetne oraz kolorowe emalie. Elementy graficzne zostały tak zaprojektowane, aby uzyskać wrażenie przestrzennej wypukłości ornamentów. Nasze wzory cechuje charakterystyczna, wielobarwna grafika.

Pisanki Tradycyjne – Alleluja! – kalkomanie na jajka

 

Seria Pisanki Tradycyjne jest inspirowana motywami ludowymi. Grafika tego zestawu koszulek na jajka przedstawia wzory, które zostały wykonane tradycyjną metodą nanoszenia roztopionego wosku na jajko (tzw. metoda batikowa). W tym zestawie znajdziemy motywy z różnych regionów Polski - m. in. z Kurpiów, Podlasia i Mazowsza. Koszulki wielkanocne obkurczone na jajkach tworzą piękne tradycyjne pisanki.

 

Dobór kolorów i proste wzory zaczerpnięte z ludowych tradycji budzą ciepłe wspomnienia. Pisanki Tradycyjne kojarzą nam się z pisankami jakie sami wykonywaliśmy w dzieciństwie przy użyciu wosku i farbek.

Pisanki Złotem Malowane – etykiety wielkanocne na jajka

 

Pisanki Złotem Malowane to nasza luksusowa seria owijek na jajka. Grafikę tych wyszukanych owijek na jajka zaprojektowaliśmy w stylistyce wielowarstwowych ażurów. Modne efekty dają wkomponowane w grafikę florystyczne elementy takie jak: listki, gałązki, kwiatki. Aby zainteresować szerszą grupę odbiorców na Pisankach Złotem Malowanych mamy też typowo świąteczne motywy – w tym króliczki, kurczaczki, koguty i serduszka.

 

To co wyróżnia Pisanki Złotem Malowane i nadaje im luksusowy charakter to użyta przez nas technika tęczowego cold stampingu. Dzięki temu Pisanki nabrały jubilerskiego blasku, a metaliczne rozbłyski nadają im przestrzenności. Każda foliowa owijka wielkanocna ma elementy wyróżnione tęczową metalizą. Po obkurczeniu na owalu jajka migoczą i mienią się tęczowe skrzydełka, ogonki, dziubki i pióropusze. Wprost pulsują metaliczne ażury serduszek.

 

Pisanki Złotem Malowane są zapakowane w eleganckie luksusowe koperty, na których elementy grafiki są wykonane złotym hot-stampingiem. To daje klientom zapowiedź tego, co znajdą na Pisankach.

 

KREA - Producent owijek termokurczliwych na jajka

 

KREA od lat jest producentem Pisanek Wielkanocnych – termokurczliwych koszulek na jajka. Są to wesołe, wielkanocne, foliowe owijki, znane także jako kalkomanie na jajka. Koszulki wielkanocne naszej produkcji mają postać złożonych na płasko zadrukowanych rękawków folii. Wykonujemy je z nowoczesnego materiału jakim jest folia termokurczliwa. W procesie produkcji powstaje shrink sleeve, czyli etykieta termokurczliwa

Pisanki Wielkanocne KREA to czyste połączenie tradycji z nowoczesnością. Ich wykonanie dostarcza mnóstwo radości tak dzieciom jak i dorosłym. Proszę nam wierzyć – to świetna zabawa, której nie powinno zabraknąć w okresie wielkanocnym.

Przejdź na górę strony

Serie koszulek wielkanocnych na jajka KREA

 

KREA produkuje dla Państwa kilka serii graficznych owijek wielkanocnych. Oferujemy Pisanki typowo ludowe, stylizowane na folklorze i tradycji. Są one skierowane do klienta krajowego i licznej Polonii. Ludowy charakter znajdą Państwo w seriach: Pisanki Ludowe, Pisanki Tradycyjne oraz Pisanki Polskie Klimaty. Natomiast serie Pisanki Fabergè, Pisanki Złotem Malowane są skierowane do osób traktujących tradycję w sposób bardziej „nowoczesny”. Te wzory są cenione przez klientów na całym świecie, niezależnie od ich pochodzenia. Nasza najnowsza seria – Pisanki Kreazy Eggs® jest dedykowana specjalne dla dzieci. Kreazy Eggs® przekształcają zwykłe jajka w niesamowite stworki. To połączenie postaci z kreskówek, pluszaków i wielkanocnych tradycji.

erie Pisanek Wielkanocnych - koszulki na jajka  

 

Krea produkuje dla Państwa kilka serii graficznych. Mamy Pisanki typowo ludowe, stylizowane na folklorze i tradycji. Są one skierowane do klieSnta krajowego i licznej Polonii. Ludowy charakter mają serie: Pisanki Ludowe, Pisanki Polskie Klimaty i Pisanki Tradycyjne. Natomiast serie Pisanki à'la Fabergè, Pisanki Złotem Malowane są skierowane do osób traktujących tradycję w sposób bardziej „nowoczesny”. Te wzory są cenione przez klientów na całym świecie, niezależnie od ich pochodzenia. Nasza najnowsza seria – Pisanki Kreazy Eggs jest dedykowana specjalne dla dzieci. Kreazy Eggs przekształcają zwykłe jajka w niesamowite stworki. To połączenie postaci z kreskówek, pluszaków i wielkanocnych tradycji.

Koszulki na jajka koperta Pisanki Ludowe
Koszulki termokurczliwe koperta Pisanki Polskie Klimaty
Kreazy Eggs Kalkomanie na jajka ( lub Creazy Eggs )
Etykiety wielkanocne koperta Pisanki Faberge
Owijki na jajka Pisanki Wielkanocne KREA

Jak zrobić Pisankę w 3 sekundy?

 

• Kolorową folię termokurczliwą – shrink sleeve nakładamy na ugotowane jajko.

• Jajko zanurzamy we wrzątku na 3 sekundy.

• Piękna Pisanka jest już gotowa!

Pisanki Ludowe – wielkanocne koszulki termokurczliwe 

 

Zestaw zawiera 10 różnych wzorów Pisanek z motywami ludowymi. Grafika owijek na jajka jest oparta na wzorach z różnych regionów Polski i lokalnych technikach ich wykonywania. Znajdują się na nich elementy przyciągające dzieci, takie jak barwne koguciki, koniki, rybki. Tradycyjne ludowe ornamenty z sentymentem odbierane są   przez dorosłych. W zestawie znajdują się Pisanki batikowe, kraszanki, łowickie oklejanki, Pisanki huculskie, kaszubskie. Dodatkowo ta seria zawiera wątek edukacyjny. Na każdej owijce na jajko wydrukowaliśmy informacje z jakiego regionu Polski pochodzi ta Pisanka lub jaką techniką jest wykonana.

 OFERTA DLA SKLEPÓW

I HURTOWNI 

  Jak zrobić Pisankę w 3 sekundy? 

Jak pakujemy koszulki wielkanocne na jajka ?

 

Produkowane przez KREA termokurczliwe owijki na jajka są elegancko pakowane w płaskie kolorowe koperty. Koperta z każdej serii koszulek termokurczliwych zawiera 10 różnych wzorów Pisanek.

 

Dla hurtowni, sklepów i sieci handlowych nasze kalkomanie na jajka pakujemy po 50 kopert w opakowaniu ekspozycyjnym typu display. Dzięki temu wielkanocne koszulki na jajka można zaprezentować w elegancki sposób na ladzie, półce czy na szczycie regału.

Jak pakujemy Pisanki? 

Koszulki wielkanocne KREA jak zrobić pisankę krok 1
Gadżety wielkanocne KREA jak zrobić pisankę krok 3
Etykiety wielkanocne KREA krok 2 jak zrobić pisankę

Pisanki Złotem Malowane

Pisanki Polskie Klimaty 

Pisanki Kreazy Eggs

Pisanki

Fabergé