koszulki do jajek producent

About company

Easter sleeves

Easter eggs gadgets

Traditions

More about Krea

Short links:

 

See our other websites:

 

                           sp. z o.o.

Kręta 1 , 62-032 Luboń

Phone: +48 61 855 20 88

E-mail: ideon@krea.pl

 

 

 

Contact with us:

Producer of Easter Eggs

Owijki na Wielkanoc z logo firmy gadżet na Wielkanoc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PISANKI WIELKANOCNE

- koszulki termokurczliwe - sleeves

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mini-koperty

 

Dla droższych, markowych wyrobów proponujemy zapakowanie Pisanek po trzy Pisanki w eleganckie mini-koperty. Jest na nich kolorowa grafika, Państwa logo, życzenia od firmy i instrukcja użycia.

 

Koszulki termokurczliwe gadżety wielkanocne
Owijki na Wielkanoc z logo firmy gadżet na Wielkanoc

Karta wielkanocna z pisanką

 

Dzięki naszym Kartom Wielkanocnym, Ty i Twoi klienci możecie podzielić się Pisanką także z bliskimi oraz znajomymi, którzy znajdują się daleko od nas.

W naszej ofercie znajdą Państwo składane Kartki Wielkanocne, w które wkomponowana jest termokurczliwa koszulka na jajko. Służy ona do zrobienia Pisanki.  Dzięki naszemu pomysłowi na płasko w kopercie można wysłać nie tylko życzenia, ale i prawdziwą Pisankę. Adresat, oprócz radości z życzeń, otrzyma niespodziankę i będzie miał świetną zabawę przy tworzeniu Pisanki. Wystarczą 3 sekundy i Pisanka gotowa. 

 

Podwójna karta na życzenia wielkanocne zawiera jedną Pisankę-kalkomanię do zdobienia jajka. Na odwrocie każdej karty znajduje się obrazkowa instrukcja – jak wykonać pisankę. Wnętrze karty jest puste, przeznaczone na wpisanie życzeń.

Gadżety wielkanocne

 

Pisanka jest atrybutem Wielkanocy i jako taka stanowi jej nieodzowny symbol. To najlepszy prezent jaki możemy dać w tym okresie naszym bliskim, znajomym i klientom. Dzięki Pisankom Krea – koszulkom na jajka – zagościcie Państwo na wielkanocnych stołach Waszych klientów. Foliowe koszulki na jajka wprost idealnie sprawdzają się jako gadżet wielkanocny. 

 

Nasze kalkomanie na jajka to tani i efektowny gadżet wielkanocny. Są przy tym płaskie, więc wygodne do transportu i wręczania na różne sposoby. 

 

 

Gadżety wielkanocne produkowane przez Krea:

 

  • Jako gadżet wielkanocny możecie Państwo wykorzystywać nasze serie graficzne Pisanek. Do dyspozycji są Pisanki w stylu folk – Pisanki Ludowe, Pisanki Tradycyjne i Pisanki Polskie Klimaty. Mamy także Pisanki à la Fabergé i Pisanki Złotem Malowane, które są skierowane do klientów mniej przywiązanych do tradycji. Pisanki Kreazy Eggs stworzyliśmy z myślą o dzieciach i młodzieży, choć dorośli też będą się świetnie przy nich bawić.

 

  • Zależnie od budżetu jakim Państwo dysponujecie, jako gadżet wielkanocny można wręczać 1, 2 lub 3 Pisanki. Taki gadżet skutecznie przyciągnie klientów do Państwa produktów. Do tego produkujemy specjalne naklejki w kształcie jajka ze świąteczną grafiką i instrukcją użycia. Dzięki takim samoprzylepnym etykietom można przyklejać Pisanki do produktu. Mogą one być także wręczane lub dołączane na inne sposoby.

 

  • Przy większych akcjach i kampaniach promocyjnych możemy wyprodukować Pisanki z Państwa grafiką. Wymaga to odpowiedniego wyprzedzenia w czasie.