Dystrybutor owijek na jajka KREA, siedziba firmy

Na skróty:

 

Zapraszamy do odwiedzenia stron naszej firmy:

 

krea.pl 

 

aerozol.eu

 

ptfe.pl

Poznaj nas z innej strony:

 

                               sp. z o.o.

ul. Kręta 1c , 62-030 Luboń

tel. + 48 61 855 20 88

e-mail: ideon@krea.pl

 

 

 

Skontaktuj się z nami:

Poniżej przedstawiamy przykłady pojedynczych owijek wielkanocnych, które mogą być w szybki i łatwy sposób przekazane w formie gadżetu wielkanocnego. Warto zwrócić uwagę na tego typu gadżety wielkanocne ponieważ:

 

 

są płaskie

 

są małe

 

są lekkie

 

doskonałe do przesyłki lub aplikacji do produktu!

Nasze kalkomanie na jajka to tani i efektowny gadżet wielkanocny.

Są przy tym płaskie, więc wygodne do transportu i wręczania na różne sposoby. 

Gadżety wielkanocne produkowane przez KREA:

 

 

  • Zależnie od budżetu jakim Państwo dysponujecie jako gadżet wielkanocny możemy spakować  1, 2 lub 3 Pisanki - termokurczliwe koszulki na jajka. Taki gadżet skutecznie przyciągnie klientów do Państwa produktów. Do tego produkujemy specjalne naklejki w kształcie jajka ze świąteczną grafiką i instrukcją użycia. Dzięki takim samoprzylepnym etykietom można dołączać foliowe Pisanki do dowolnego produktu. Wielkanocne owijki na jajka w formie płaskiego foliowego rękawka są doskonałym gadżetem. Możecie go Państwo wręczać na wiele sposobów np. rozdając przy kasie lub przez hostesy, wysyłając pocztą, czy dołączając do produktu.

 

  • Przy większych akcjach i kampaniach promocyjnych możemy wyprodukować Pisanki z Państwa grafiką. Wymaga to odpowiedniego wyprzedzenia w czasie.

 

 

Przejdź na górę strony

Producent Pisanek Wielkanocnych

Owijki na Wielkanoc z logo firmy gadżet na Wielkanoc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PISANKI WIELKANOCNE

- koszulki termokurczliwe - sleeves

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gadżet wielkanocny - mini-koperty z Pisankami

 

Dla droższych, markowych wyrobów proponujemy zapakowanie owijek termokurczliwych po trzy Pisanki w eleganckie mini-koperty. Na kopertach może być nadrukowana wielobarwna grafika, a także Państwa logo, życzenia od firmy i instrukcja wykonania Pisanki.

 

 Gadżety wielkanocne, koszulki na jajka i kartki na wielkanoc, easter gadget

Kartki wielkanocne

 

Dzięki naszym Kartom Wielkanocnym z dołączoną owijką na jajka Ty i Twoi klienci możecie podzielić się Pisanką z bliskimi i znajomymi, którzy znajdują się daleko.

 

Produkujemy składane Kartki Wielkanocne, w które włożona jest termokurczliwa koszulka na jajko w formie płasko złożonego foliowego rękawka. Grafika koszulki pomysłowo wkomponowana jest w grafikę jajka widocznego na karcie. 

Dzięki naszemu pomysłowi w kopercie można wysłać nie tylko życzenia, ale i prawdziwą Pisankę. Adresat, oprócz radości z życzeń, otrzyma niespodziankę i będzie miał świetną zabawę przy tworzeniu Pisanki. Wystarczą 3 sekundy i Pisanka gotowa. 

 

Podwójna karta na życzenia wielkanocne zawiera jedną Pisankę-kalkomanię do zdobienia jajka. Na odwrocie każdej karty znajduje się obrazkowa instrukcja – jak wykonać Pisankę. Wnętrze karty jest puste, przeznaczone na wpisanie życzeń.

 Gadżety wielkanocne dla firm -  płaskie termokurczliwe owijki na jajka

 

Foliowe owijki wielkanocne wprost idealnie sprawdzają się jako gadżet wielkanocny. Pisanka jako atrybut Wielkanocy stanowi jej nieodzowny symbol. To najlepszy prezent jaki możemy dać w tym okresie naszym bliskim, znajomym i klientom. Dzięki Pisankom KREA – czyli koszulkom na jajka – zagościcie Państwo na wielkanocnych stołach Waszych klientów.