Dystrybutor owijek na jajka KREA, siedziba firmy

Na skróty:

 

Zapraszamy do odwiedzenia stron naszej firmy:

 

krea.pl 

 

aerozol.eu

 

ptfe.pl

Poznaj nas z innej strony:

 

                               sp. z o.o.

ul. Kręta 1c , 62-030 Luboń

tel. + 48 61 855 20 88

e-mail: ideon@krea.pl

 

 

 

Skontaktuj się z nami:

Przejdź na górę strony

Producent Pisanek Wielkanocnych

Wielkanocne koszulki termokurczliwe KREA wyróżniają się wysoką jakością utrzymywaną na każdym etapie prac, począwszy od projektowania przez dobór surowców i wydruk w jakości HD. Koszulki termokurczliwe na jajka pakujemy w eleganckie koperty oraz zbiorcze boxy ekspozycyjne.

 

Produkowane przez nas owijki termokurczliwe na jajka są cenione na rynku za wyjątkowe projekty graficzne tworzone z pasją przez naszych ilustratorów. Pisanki Wielkanocne naszej firmy znajdą Państwo w polskich sieciach handlowych oraz za granicą m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Danii, Czechach, we Włoszech, Francji i Szwajcarii.

 

 

Pisanki Wielkanocne to nasz produkt sezonowy, z którego jesteśmy bardzo dumniJest to jednak mały wycinek naszej działaności. 

KREA Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1991 roku i posiada szerszą ofertę. Od początku działalności znani jesteśmy ze śmiałych i zaskakujących projektów, w połączeniu z fachową obsługą i produkcją just-in-time.

Firma specjalizuje się w następujących obszarach:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O firmie KREA

PTFE
Przemysłowe środki czystości

techniczne zaopatrzenie przemysłu:

 

  • jesteśmy generalnym przedstawicielem na terenie Polski firmy ITW Spraytec Nordic

Producent koszulek termokurczliwych na jajka

 

Krea to wiodący producent Pisanek Wielkanocnych – wielobarwnych koszulek termokurczliwych na jajka. Byliśmy pomysłodawcą idei owijek na jajka w Polsce i jako pierwsi wprowadziliśmy taki produkt na rynek na początku lat 90-tych.